top of page
IMG_2876.JPG

Olha Hnativ 
Waves of Worries

dots.png

Нам випало жити в дуже цікавий, чи, може, дуже тривожний, час. Коли напруга зовнішня накладається із внутрішніми переживаннями, хвилювання видається важким до нестерпності. 
Злива має минати швидко. Та часом дощ такий довгий і важкий, що просто несила дочекатися кінця. Він йде і йде, і доводиться з ним жити. Важко в ньому знайти плюси — їх, мабуть, немає. Він не йде на краще, просто йде. Він, може, і не закінчиться ніколи. 

І ми жили з дощем і звикли. І він не став кращим, ми просто вбулися, виробили імунітет до страху і незгоди, до його постійного надлишку. Може, колись і не зауважимо, як він закінчиться. 

Але навіть з тривог може вийти щось хороше. Від хвилювання з дощами мене рятує довга медитативна праця, на результати якої я запрошую вас подивитися. 

BIO

Olha was born in Lviv (1994) in the family of the artist, Orest Hnativ, and the owner of a family business that deals with art, Myroslava Hnativ. She spent her childhood among artistic individuals. After her first commissioned work, she began to work with paper in 2015. Beforehand she studied material and instruments out of curiosity.

It is important to note that from 2017 besides working with paper, Olha also works in IT.

bottom of page