top of page
MicrosoftTeams-image.png

Serghii & Vitalii Hrekh
Consciousness Intersection. 2021
Dilkone and Feros

Виставка абстрактних полотен є певною ревізією наших студійних практик. Її основу формують дві серії «Потік» та «Природа безладу».

Експозиція фіксує стадію наших пошуків та експериментів за останні два роки і являються результатом вивільнення творчої енергії.

Через призму стилю та естетики, кольору і форми ми будуємо композиції що формуються у підсвідомості.

BIO

Feros (Сергій Грех)

Народився у м. Дрогобич, Україна (1992).

У 2007 році активно зайнявся графіті і з цього моменту почався його шлях художника. 

У 2008 році розпочав навчання у Стрийському художньому коледжі. Після його закінчення протягом 4 років працював у команії, що розробляє ігри.

У 2012 році була створена команда Kickit Crew, яка обєднала чотирьох митців.  Працюють в громадських приміщеннях з муралами та невеликими стінами. В останні роки бере активну участь у мистецьких проектах, фестивалях, виставках та соціальних проектах. Більшість робіт можна побачити у містах України, Польщі, Німеччини, Грузії та Таїланду.

Dilkone (Віталій Грех)

Народився у м. Дрогобич, Україна (1992).

Не має мистецької освіти. Здобув творчу практику через досвід роботи з графіті та вуличним мистецтвом. Зайнявся графіті з 2007. Пізніше перейшов до більш свідомих речей. Букви трансформувались у композиції, персонажі отримали сюжети. У своїх роботах змішує різні техніки на папері та полотні, балансує між фігуративним та абстрактним мистецтвом.

bottom of page