top of page
MicrosoftTeams-image.png

Anton Selleshii 
The Snows of Kilimanjaro

«…а з болем минув і жах, і тепер він відчував лише нестерпну втому і гнів через те, що все ось так закінчується. До того, що чекало на нього в найближчому майбутньому, він уже майже втратив цікавість. Смерть переслідувала його роками, а тепер, сама собою, зовсім нічого не означала. Аж дивно, як сильна втома усе полегшує..»

Ерне́ст Мі́ллер Ге́мінґвей «Сніги Кіліманджаро» 

Основна концепція серії ілюстрацій полягає у викоритстанні структурного елементу з сусідньої сторінки. Ці 2 нібито окремі картинки у поєднанні стають одним цілим. Одна частина дзеркально доповнює іншу, формуючи єдиний сюжет. Коли книга закрита зображення цілісні але приховані від споглядання — коли ж читач занурюється в текст і розкриває видання — ілюстрації розпадаються на два полярні за змістом елементи.

Надихаючись процесом створення друку станкової графіки, коли незадруковане місце формує певну площу — я відтворив цифровим методом силуети контрформ деяких сюжетів з розрахунком на доповнення змістом пустих площин.

На одному з фрагментів ми можемо побачити чоловіка, який втратив зір, і все, що він може зараз, слухаючи оповіді, дивитись на світ очима своєї близької людини. На іншій — стариган, який втратив в житті все, але єдине, що його турбувало – доля залишених кота та голубів, і будучи зараз далеко від дому, подумки він повертається туди. Якщо об’єднати диптих у одне зображення, герої оповідання зможуть мати те, що вони втратили.

BIO

Lives and works in Lviv.

2016 - graduated from Lviv National Art Academy, majoring in Graphic Design.

2015 – a participant of a student photography exhibit Międzynarodowy Festiwal Sztuki "Most/ Die Brücke"

2016 – participated in Lviv Art Week, Performance Art Days

2019 – group show, Contemporary Art Center «Хлєбзавод»

2020 – book The Southside Chronicles by Rimantas Kmita, the Old Lion Publishing House, received a Teenage Prize "Inside Out" in the category "Best Design”.

2020 – Anton’s design for the book cover of Ukrainian publishing of Carmen Maria Machado’s Her Body and Other Parties was noted in the Ukrainian Design competition:

The Very Best of 2020, in the nomination of "Best of".

2018 – to this day – graphic designer at Intellias.

bottom of page